Chłodzenie wodne be quiet! Silent Loop 360mm (BW004) Darmowy odbiór w 21 miastach! (4260052185476)

chwilowy brak towaru

  • Producent: be quiet!
  • Kategoria: Chłodzenie wodne

Ta nowoczesna pompa, z oddzielającym elementem antywibracyjnym zapewnia wyśmienitą efektywność chłodzenia i cichą pracę. Dzięki technologii "odwróconego przepływu" pompa zasysa czynnik chłodzący z bloku wodnego, kierując go do chłodnicy i odprowadzając z powrotem drugim obiegiem.

dzięki temu zagwarantuje cichą pracę zgodnie z nazwą firmy be quiet! Trzy wysokiej jakości wentylatory be quiet! Pure Wings 2 120mm z PWM łączą unikatową bezawaryjność i ciche chłodzenie. Ich łopatki zoptymalizowane aerodynamicznie redukują hałas wynikający z turbulencji, jednocześnie powiększając ciśnienie powietrza.

dzięki temu są rewelacyjnym uzupełnieniem wysokowydajnej w pełni miedzianej chodnicy be quiet! Silent Loop. Elastyczne, wytrzymałe na załamania i zgniatanie przewody zapewniają bezproblemowe prowadzenie. Otwór wlewowy i przewody pomagają wydłużyć żywotność użytkową produktu i ułatwiają obsługę.

Kompaktowa i przemyślana budowa bloku pozwala na pełne wykorzystanie przystępnych slotów pamięci RAM i jest zgodna z wszystkimi obecnymi gniazdami procesorów. Komfortowe mocowanie radiatora jest kompatybilne z większością obudów.

Silent Loop jest kompatybilny z najmocniejszymi procesorami AMD - Ryzen Threadripper. Instalacja w komputerze PC jest możliwa, po zamówieniu specjalnego zestawu montażowego TR4 bz007. Silent Loop jest idealnym rozwiązaniem chłodzenia wodnego dla graczy i grafików, którzy potrzebują najwyższej produktywności.